6.9 C
Kyiv
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Британська розвідка назвала цілі Кремля на окупованих територіях України

Москва намагається стерти національну ідентичність українців на окупованих теренах. У школах та ЗМІ нав’язується кремлівська пропаганда.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, 15 серпня перший заступник глави адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко вирушив до Донецька на окупованому Росією сході України, щоб відвідати школи та перевірити їхню інтеграцію до російської системи освіти.

За даними британської розвідки, у Запорізькій області окупаційна адміністрація отримала вказівку з Росії про запровадження нових стандартів акредитації навчальних закладів. Журналісти з Росії також працюють у ЗМІ в окупованих регіонах.

Крім того, 1 вересня 2023 року для шкіл окупованих регіонів України та всієї Російської Федерації буде випущено новий підручник з історії Росії. У книзі вихваляється так звана “спеціальна військова операція” і описується Україна як ультратерористична держава.

“Мета Росії – створити прокремлівський інформаційний простір в окупованих регіонах, щоб підірвати українську національну ідентичність”, – зазначають у Міноборони Британії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>