Британія направила до Сирії розвідувальний літак і закрила повітряний простір над авіабазою Кіпру

Британський літак повітряної розвідки та управління нанесенням ударів Raytheon Sentinel R. 1 у четвер, 12 квітня, вилетів з авіабази Уоддінгтон, взявши курс на Східне Середземномор’я до берегів Сирії.

Про це пише Дзеркало тижня з посиланням на моніторингові дані західних авіаційних ресурсів.

О 18:00 за київським часом літак з бортовим номером ZJ690 був зафіксований на схід від грецького острова Крит. Поки не встановлено, летів він на виконання завдання поблизу Сирії або ж просто здійснював переліт на британську авіабазу в Акротірі на південному узбережжі Кіпру.

Крім того, Британія закрила повітряний простір над авіабазою до 12 травня. Район поблизу Акротірі оголошено небезпечним для польотів цивільної авіації. Авіаперевізникам не рекомендується здійснювати польоти в зоні повітряного простору від поверхні моря до ешелону FL300, або 9 тисяч 150 метрів.

Нагадаємо, після публікації висновків зі звіту Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) щодо отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, Великобританія закликала провести засідання Ради Безпеки ООН. ОЗХЗ також зайнялася розслідуванням застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума.

Раніше прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей наказала направити британські підводні човни на відстань ракетного удару по Сирії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...