«Бориспіль» відкриє новий паркінг, підземний вокзал та нові duty-free

В аеропорту “Бориспіль” вже у цьому році відкриють тисячу паркомісць у дворівневому паркінгу, а пізніше – підземний залізничний вокзал та автобусну станцію.

Про це повідомив гендиректор “Борисполя” Павло Рябікін у інтерв’ю, розповідаючи про стратегію розвитку аеропорту до 2045 року.

“У цьому році запускаємо новий дворівневий паркінг (на 1000 паркомісць) і починаємо будівництво нової вишки Украероруху. Друга половина паркінгу буде збудована нами десь через 3-4 роки”, – заявив гендиректор.

“У подальших планах – новий центр технічного обслуговування, вантажний термінал, транспортний вузол з підземним залізничним вокзалом, автобусна станція, нова автодорога (яка пройде паралельно старої), блок з паркінгами, готелем, офісами та з/д лінія, по якій буде прибувати “повітряний експрес”(на першому етапі вона буде прямувати до терміналу D, а на другому – спускатися під землю і доходити безпосередньо до нового пасажирського терміналу)”, – повідомив Рябикин.

Також гендиректор “Борисполя” відповів на питання, як буде змінюватися концепція розташування магазинів duty-free і ресторанів.

“Додаткові площі з’являються на другому рівні трансферної зони. Там буде суміщений торговий центр з додатковою точкою громадського харчування. Ми зараз переносимо лінію огляду прикордонного контролю, і на цьому місці в зоні прильоту пасажирів з’являться ще 2-3 магазина duty-free, – мовить він.

Нагадаємо, що в аеропорту “Бориспіль” знесуть термінал “B”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...