Bолодимира Балуха перевели до ІТТ, де він зазнає знущань і принижень

Політв’язня Володимира Балуха, якого незаконно утримують в анексованому Криму, перевели до Роздольнінського ізолятора тимчасового тримання, де він зазнає знущань і принижень за національними ознаками з боку керівника ІТС.

Про це 23 червня заявила омбудсмен Людмила Денісова, – повідомляє Українська правда.

“Балуха перевели із Симферопольського СІЗО до Роздольнінського ізолятора тимчасового тримання, де він зазнає знущань і принижень за національними ознаками з боку керівника ІТС.  Лунають погрози помістити його в штрафний ізолятор”, – повідомила Денісова.

Вона додала, що Балух голодує вже 97 день і посилив голодування.

“Це означає, що він від часткового типу знову переходить лише на воду. За час голодування Володимир втратив 30 кг ваги, і це несе величезну загрозу для його життя”, – зазначила омбудсмен.

Також Денісова закликала керівника офісу МК Червоного Хреста у Сімферополі П‘єра-Еммануеля Дюкруе та голови регіональної делегації МКЧХ в РФ, Білорусі, Молдові і Україні Магне Барту якнайшвидше відвідати Балуха і надати йому кваліфіковану медичну допомогу.

“Закликаю всіх причетних, хто може вирішити це питання в Російській Федерації, надати мені доступ до Олега Сенцова, Володимира Балуха, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха”, – додала Денісова.

Нагадаємо, США обурені відмовою РФ допустити українського омбудсмена до Сенцова та Балуха.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...