Богдан Дубневич

Богдан Дубневич – український політик, народний депутат та підприємець. 

Походить із Львівської області, навчався у “Львівській політехніці”.

Політичну кар’єру розпочав у двохтисячних роках.

Богдан Васильович навчався у взуттєвому училищі, потім закінчив Інститут економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

У 1979 році працював на “Фабриці індивідуального пошиття та ремонту взуття”, у 1980–1982 роках служив в армії.

З 1984 року працював завідувачем ательє в «Пустомитівський Райпобуткомбінат», а уже у 1988 році відкрив майстерню з ремонту й виробництва взуття.

У 1989 році засуджений до 8 років позбавлення волі за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (ст. 86-1 Кримінального кодексу УРСР). У 1992 році достроково був звільнений за станом здоров’я.

В 1993 році Дубневич став головою сільськогосподарського виробничого підприємства «Львівське», яке було створено на базі колишнього радгоспу в Пустомитівському районі. За 5 років Дубневич заснував і очолив приватне підприємство ТОВ АПП «Львівське».

У 2003 році Ярослав Дубневич та його брат Богдан заснували НПП «Колійні технології». У 2004 році в фірму перейменували в Корпорацію «Колійно-ремонтні технології».

1
Богдан Дубневич

З 2006 по 2010 рік Богдан Дубневич був депутатом Львівської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко.

У 2010 році Дубневич був обраний депутатом Львівської обласної ради від партії «Відродження».

У жовтні 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради переміг у 118-му одномандатному виборчому окрузі у Львові (43,32% голосів виборців).

Входить до фракції Блоку Петра Порошенка.

Богдан Дубневич є головою підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Статки братів Дубневичів

У своїх електронних деклараціях Дубневичі вказали значні суми готівкових коштів у різній валюті.

Загалом на двох народні депутати від Львівщини тримають у готівці понад 578,4 млн грн, з врахуванням готівки, яка задекларована дружиною Богдана Дубневича – понад 715 мільйонів гривень.

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн доларів, 2,78 млн євро та 5 млн грн готівкових коштів.

Богдан Дубневич тримає у готівці 11,5 мільйонів доларів. Його дружина Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

При цьому на банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми: Богдан має 10,4 млн грн, Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

На Богдана Дубневича та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об‘єктів нерухомого майна.

Ярослав Дубневич із сім’єю володіють 273 об’єктами нерухомості. Крім того, Дубневич-молодший задекларував 51 об’єкт незавершеного будівництва.

Кожен з братів задекларував також по колекції дорогих швейцарських годинників, а Ярослав Дубневич – збірку творів українського живопису, що включає у себе, зокрема, дві картини Олекси Новаківського, 18 полотен Івана Труша і 14 картин Сергія Васильківського.

Також, згідно з даними декларацій за 2015 рік, найбільшими апартаментами серед народних депутатів володіє Богдан Дубневич – 1447,76 квадратних метрів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...