Білий дім буде публікувати зарплати співробітників

На сайті Білого дому з’явився розділ, в якому будуть публікуватися зарплати співробітників.

В даний час сторінка знаходиться в стадії оновлення, – пише 112.ua.

“Ця сторінка оновлюється. Тут будуть розміщуватися запису про зарплати персоналу Білого дому по мірі надходження даних від адміністрації Дональда Трампа”, – йдеться в повідомленні.

Також на офіційному сайті Білого дому видалили розділ про права ЛГБТ-спільноти. Крім того, з сайту зник розділ про зміну клімату.

На сайті з’явилася цитата Трампа з його передвиборним закликом “Повернемо Америці велич” і нові розділи, присвячені програмним пропозицій нового президента.

Так, план “Америка перш за все” в сфері енергетики закликає до зниження енергетичних витрат і максимального використання ресурсів США, в області зовнішньої політики має на меті перемогу над радикальними ісламськими терористичними організаціями.

Також передбачається створення 25 млн нових робочих місць у найближчі 10 років і повернення до щорічного економічного зростання в 4%, планується повернення до потужних збройних сил через їх відновлення і створення передових систем протиракетної оборони.

Розділ з підтримки правоохоронних органів містить план будівництва стіни на кордоні (з Мексикою) для припинення незаконної імміграції та потоку банд, насильства і наркотиків; скасування статусу міст-притулків та депортацію нелегальних іммігрантів, які вчинили злочини із застосуванням насильства. Розділ “Торговельні відносини, що працюють для всіх американців”, закликає до виходу з Транс-тихоокеанського партнерства і проведення нових переговорів щодо північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA).

Раніше було опубліковано відео, як Трамп з дружиною станцювали перший танець на балу в честь інавгурації.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...