Білорусь обмежила постачання свинини з України

Через виникнення там спалаху африканської чуми свиней (АЧС) Білорусь тимчасово обмежила постачання свинини з Луганської та Закарпатської областей України.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, – передає Еспресо.

Зазначається, що на території Луганської області України зареєстровано випадок захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней.

Крім того, повідомляється, що з 14 січня поточного року введені тимчасові обмеження на ввезення свинини з Луганської області. Як наголошується, введені обмеження і щодо кормів і кормових добавок для тварин рослинного та тваринного походження, а також стосовно вживаного устаткування для транспортування свиней і сировини (продукції) тваринного походження.

“Зазначені обмеження поширюються і на ввезення кормових добавок для кішок і собак, готових котячих і собачих кормів, виготовлених з сировини, що походить з цього регіону України і не пройшли термічну обробку. Скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення зазначених товарів на територію Білорусі з цього регіону”, – йдеться в повідомленні.

Також згідно з повідомленням введені тимчасові обмеження на ввезення м’яса із Закарпатської області України.