Бійці батальйону «Торнадо» влаштували бунт у Лук’янівському СІЗО

Бійці батальйону “Торнадо”, які перебували у Лук’янівському СІЗО, влаштували бунт, коли дізналися, що їх намагатимуться вивезти з пенітенціарної установи у невідомому напрямку.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

За його словами, добровольці, дізнавшись про можливе переміщення, забарикадувалися у камерах та не бажають покидати межі слідчого ізолятора, оскільки жодних слідчих дій чи судового засідання у їх справі сьогодні немає.

Керівництво СІЗО викликало додаткові підрозділи Національної гвардії зі щитами та кийками та спецпризначенців Національної поліції для того аби ті супроводжували переміщення бійців “Торнадо”.

Кореспондент видання повідомляє, що серед представників силовиків йдуть розмови про операцію “Буря” – силове переміщення усіх в’язнів з приміщення ізолятора на територію закладу.

Натомість у мережі з’явилося відео зсередини СІЗО, де видно, що бранці влашутвали бунт у “Лук’янівці”.

На відео “торнадівці” і справді озброєні ножами та кийками. Журналіст ІНФОРМАТОРа ствреджує, що силовики продовжують нарощувати власні сили і що надалі протистояння у слідчому ізоляторі може лише загостритися.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що стали відомі подробиці масштабної бійки у Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...