Бездомні потрібні владі лише для голосів на виборах, – Ляшко

Українські парламентарі зацікавлені лише у можливості бездомних голосувати на виборах, а не у комплексному вирішенні цієї соціальної проблеми.

Таке переконання висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час обговорення змін до закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині надання притулку бездомним особам.

“Депутати надувають щоки, пафосно обговорюючи проблеми бездомних. І мене така злість бере!

Чи знають вони взагалі, хто ці люди? Чи поділилися вони хоч шматком хліба з свого пишного новорічного столу з безхатченками? Чи проїхалися вони у свята по помийках, мусорках та вокзалах, щоб допомогти цим людям, як це зробила команда Радикальної партії?

Ні! Їх цікавить тільки один закон – щоб бездомні могли голосувати за владу.

Я ж прагну зробити так, щоб в країні не було бездомних. Щоб у всіх людей була робота, зарплата та житло. Щоб Україна була сильною і заможною”, – пояснив народний депутат.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що парламентська фракція політсили готує проект постанови про звільнення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за зраду національних інтересів на міжнародній арені.

Парламентар наголосив, що Радикальна партія виступає проти продажу української землі, зерна і лісу та підтримує політику економічного націоналізму.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...