“Батьківщина” готує відставку Гройсмана і лобіюватиме призначення Луценка

Народні депутати від парламентської фракції “Батьківщини” збирають підписи до постанови про відставку уряду прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа із сесійної зали парламенту.

Документ підписали уже більше 10 народних обранців.

До цього лідер парламентської фракції “Батьківщини” Юлія Тимошенко провела переговори із Генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

Політики домовилися про те, що фракція “Батьківщини” просуватиме кандидатуру Юрія Луценка на пост прем’єра в обмін на лояльність прокуратури до народних депутатів партії та наближених до Юлії Тимошенко бізнесменів.

Окрім того, Генеральний прокурор просить фракцію “Батьківщини” підтримати проект закону № 5610, який передбачає зміни у веденні кримінальних проваджень.

12
Постанова “Батьківщини” про відставку Володимира Гройсмана із першими підписами народних депутатів

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко проводить переговори із лідером парламентської фракції “Батьківщини” Юлією Тимошенко та членами фракції щодо голосування про ініційовані ним зміни до КПК України.

Політики провели зустріч у кімнаті відпочинку керівника Апарату Верховної Ради.

На початку лютого стало відомо, що лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко відмовився від пропозиції зайняти посаду спікера Верховної Ради в обмін на підтримку призначення чинного Генерального прокурора Юрія Луценка на пост прем’єр-міністра України.

Про власний намір ініціювати відставку уряду Володимира Гройсмана, а також відставку керівника Національного банку Валерії Гонтаревої Юлія Тимошенко заявила на початку сесійного тижня у кулуарах Верховної Ради. Разом з тим, політик поки не надала коментарів щодо свого перебування у Вашингтоні, зустрічі із Дональдом Трампом та джерел оплати її проживання у одному з найдорожчих готелів столиці США.