“Батьківщина”: Димові шашки в парламенті – це нормально

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Альона Шкрум вважає підпал димової шашки у Верховній Раді нормальним явищем для українського парламенту.

Відповідне повідомлення народний депутат опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Вчинок депутатів, які кинули димову шашку у зал Верховної Ради 6 жовтня 2017 року представник фракції “Батьківщина” Альона Шкрум порівняла з ситуацією, яка відбулась під час голосування за “Харківські угоди”, коли Андрій Парубій жбурляв димові шашки, щоб зірвати засідання.

“Хтось з моїх колег говорить мені: так, не порівнюйте, бо ситуація з Харківськими угодами була набагато краща. Бо був інший контекст і інші політичні сили при владі, хоч не проєвропейські.

Я можу погоджуватися, або ні, вважати ситуацію гіршою чи кращою. Але я не можу не поважати абсолютне право моїх колег – вважати, що голосування сьогодні є не меншою зрадою державних інтересів, ніж Харківські угоди того часу”, – акцентувала увагу депутат.

Альона Шкрум у своєму дописі згадала жбурляння яйцями в екс-спікера парламенту Володимира Литвина та заклеювання терміналів для голосування на місцях депутатів.

Нагадаємо, 6 жовтня 2017 року під час виступу Сергія Соболєва у Верховній Раді до сесійної зали парламенту закинули димову шашку.

Також, журналістам вдалось зняти ексклюзивні кадри, на яких народні депутати Семен Семенченко від партії “Самопоміч” та Юрій Левченко від “Свободи” тестували димову шашку в туалеті Верховної Ради.

загрузка...
Загрузка...