Бабат декілька років купував місце у партії Тимошенко, – Лозовий

Депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата виключили із партії “Батьківщина” лише після другого кримінального інциденту.  

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Рівненського комерсанта Олександра Бабата таки виключили з партії “Батьківщина” внаслідок резонансу з вже другим трупом на його будівництві.

Що прикметно, після першого трупа у 2013 році – з партії Тимошенко його ніхто не виключав. Бо історію “зам’яли”.

Після адових земельних оборудок у міській раді Рівного в подальші роки – Бабат, незважаючи на це, далі лишався у “Батьківщині”, купляючи лояльність керівництва у прямому значенні дієслова “купляти””, – написав парламентар.

Політик запропонував Юлії Тимошенко “і в партійному статуті написати: перший труп – пробачаємо, після другого – через місяць виключаємо з партії. А земельний дерибан – то так, на бурячки, і ніяк не може зіпсувати репутацію щедрого партійця”.

Нагадаємо, 12 січня з’явилася інформація про те, що депутат Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександр Бабат переховував у власному автомобілі тіло працівника, котрий загинув на будівництві, бенефіціаром якого є політик.

Про смерть рівненського будівельника стало відомо у грудні 2016 року. Сам депутат від “Батьківщини” Олександр Бабат послідовно відмовлявся коментувати ситуацію.

Невдовзі Олександр Бабат почав погрожувати журналістці Інні Білецькій, яка разом з колегою розпочала розслідування смерті працівника на будівництві.

Андрій Лозовий направив звернення до керівника Національної поліції щодо загибелі робітника на будівництві в Рівному.

загрузка...
Загрузка...