Азаров виконує брудну роботу за вказівками Кремля, – експерт

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров буде звертатися у міжнародні суди після оголошення московським судом подій 2014 року в Україні “державним переворотом”.

У коментарі для журналіста ІНФОРМАТОРа політичний експерт Олексій Кошель пояснив, чим викликані такі дії екс-прем’єра та до чого це може призвести.

“Азаров, Янукович та інші представники їхньої політичної діаспори в Ростові-на-Дону перебувають у напівпідвішеному стані, через що змушені виконувати такого роду брудну роботу для гарантій свого перебування в Російській Федерації”, – пояснив Кошель.

Експерт заявив, що дії Азарова є прямими вказівками пропагандистської машини Кремля, які спрямовані на кілька груп.

“Насамперед, (дії Азарова спрямовані, – ред.) на українського споживача. Ми бачимо, що за результатами соцопитувань, є достатньо високий відсоток громадян, які підтримують колишніх лідерів “Партії регіонів”.

Такі дії посилюють загальну “кампанію ненависті” до української влади, демонструючи той факт, що чинна влада надзвичайно слабка і не може впоратись із поставленими завданнями.

Частково це запускає певні довготривалі судові механізми, які підриватимуть авторитет до влади та будуть ставити під сумнів її легітимність”, – заявив експерт.

Олексій Кошель зауважив, що кожен складник пропагандистської системи має виконувати свою роботу, навіть якщо ця робота на перший погляд здається незначною та непринциповою, вона все одно складає загальну картину війни Росії з Україною.

Політичний експерт також прокоментував намір Азарова створити “уряд у вигнанні”, якщо для того будуть створені необхідні передумови.

“Уряди у вигнанні, президенти у вигнанні – це давня практика системи КДБ СРСР. І в Радянському Союзі і зараз в РФ досить велика кількість “списаних політиків” знаходила прихисток. Це традиційна практика для Росії. У період Революції в Україні РФ діяла неякісно і зараз вона виправляє свої помилки.

Вони могли з самого початку продовжувати грати у “фейкову” гру президента Януковича і прем’єра Азарова. Це здавалося б смішним і ми просто спостерігали б за продовженням певної “гри у легітимність”. Можливо зараз вони повертаються до цього сценарію”, – розповів Кошель.

Також експерт заявив, що будь-які юридичні сценарії діаспори партії регіонів – безпреспективні.

“Ми маємо розуміти, що це не робиться для західних політиків, адже оцінка дій Росії є очевидною – вона достатньо пряма та жорстка. Це робиться насамперед для українського споживача, як маленька складова пропагандистської війни проти України”, – підсумував експерт.

Нагадаємо, раніше голова правління Ощадбанку Андрій Пишний заявив про те, що на рахунках Януковича і Азарова досі лежить більше мільярда доларів в державному банку.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...