Аваков звільнив керівників поліції Дніпра та області після сутичок на 9 травня

Сьогодні, 10 травня, очільник МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посад керівників поліції в Дніпрі та області.

З посад звільнили начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Бідила й відповідних заступників щодо забезпечення громадської безпеки, – повідомив міністр внутрішніх справ у Facebook.

Міністр повідомив, що було призначене службове розслідування для подальшого вивчення дій поліцейських. До Дніпра також було направлено комісію Департаменту внутрішньої безпеки.

“Створена спеціальна слідча група і спрямована в Дніпро – для розслідування дій цивільних осіб і їх координаторів в рамках порушених кримінальних проваджень”, – написав Аваков.

Нагадаємо, 9 травня в Дніпрі сталася бійка на очах у поліції між “тітушками” та ветеранами АТО. Конфлікт через заборонену символіку виник спочатку з соціалістами і загострився після того, як колоною рушили представники “Опозиційного блоку”. Невідомі розпилили сльозогінний газ. А потім у бійку вступив супровід народного депутата Олександра Вілкула – у всіх були однакові помаранчеві наклейки на одязі. Українські активісти стверджують, що працівники поліції допомагали бити їх разом з “тітушками”.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...