Київська мерія пояснила, що відбувається над станцією метро “Героїв Дніпра”

Станом на сьогодні, над станцією метро «Героїв Дніпра» тривають виключно роботи з укріплення вказаної станції, жодних будівельних робіт із зведення торгівельного центру наразі не проводиться.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Ще з 2007 року згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації передбачено проведення робіт із закріплення ґрунтів, у тому числі за рахунок інвестора. Проектує роботи – КП «Київський метрополітен», а виконує – компанія, яка будувала станцію – ПАТ “Київметробуд”, – сказано у повідомленні.

Адміністрація заявила, що “роботи з укріплення станції за своєю технологією мають бути проведені безперервно та відповідно до визначених етапів таких робіт”.

“Першим етапом робіт є закріплення піщаних ґрунтів хімічними розчинами з боків станції та частково під станцією. Хімічний розчин заливається через пробурені порожнисті шахти, – зазначено у повідомленні.

1

Другим етапом робіт є формування захисної діафрагми станції метро вздовж стін станції, яка формується через утворення двох захисних екранів із залізобетонних паль.

2

Третім етапом робіт є покращення гідроізоляції, що досягається через формування нових гідроізоляційних шарів.

3

На четвертому етапі проведення робіт додаткові шари гідроізоляції будуть вкриті ґрунтом.

4

П’ятим (кінцевим) етапом робіт передбачається накриття станції захисним перекриттям із залізобетонних паль.

20424-4051

Нагадаємо, вчора ввечері мешканці столичного району Оболонь провели акцію протесту проти скандального будівництва ТРЦ “Оазис” над платформою станції метро “Героїв Дніпра”.

Раніше також ЗМІ повідомили, що до забудови над «Героїв Дніпра» причетний давній соратник Кличка.