Російські бойовики вдарили по позиціям силовиків важким калібром

Сьогодні вночі бойовики використовували 152-мм самохідні артилерійські установки під Горлівкою.

Це перший випадок використання такого великого калібру в цьому районі за останні два місяці. Також позиції наших військових масовано обстріляли з мінометів. На невеликій ділянці в передмісті Горлівки – майорська протягом півгодини впало два десятки боєприпасів. Бійці встигли сховатися в притулку, – передають “Подробности

“Постріли лягали он туди на полі від нас. Це метрів двадцять, на щастя. У влучності їх дорікнути не можна, тобто молодці, стріляють погано. Сусідів покошмарілі по-дорослому”, – говорить військовослужбовець “Годзилла”.

Були також помічені дві групи диверсантів. Після виявлення вони швидко зникли, в бій не вступали. Вранці обстріл позицій наших військових біля Горлівки продовжився.

За даними бійців вогонь по них ведеться з артилерійських батарей через териконів так званого шахтного селища. Відповісти можуть хіба що зі стрілецької зброї. Днем бойовики не ведуть щільного вогню. Для місцевих жителів – час звернутися за допомогою до військових.

Протягом дня в районі Горлівки зі стрілецького озброєння були обстріляні українські позиції поблизу селищ Шуми і Ленінське. Стрілецький бій пройшов і поблизу міста щастя в Луганській області.