Почалася кампанія чорного піару проти вищого ешелону Блоку Порошенка

Олександр Грановський спростував чутки про позови на Кіпрі.

Нещодавно у владних колах з’язвилася інформація про те, що народного депутата і бізнесмена Олександра Грановського викликають на суд до Кіпру – повідомив ІНФОРМАТОРу один з депутатів парламенту. За попередньою інформацією, на острів офшорів пана Грановського викликали через судову тяганину з фінансовими установами. У чому суть позову чи претензій – поки не відомо.

У телефонній розмові Олександр Михайлович розповів нашому виданню, що ніяких офіційних звернень від судів чи органів влади з республіки Кіпр він не отримував.

Більше того, дізнавшись про зазначені чутки, він доручив своїм юристам перевірити, чи були з Кіпру подібні звернення на ім’я його персони. Вони не змогли знайти підтвердження подібної інформації – Олександра Грановського ніхто не викликав до суду на Кіпр.

Грнаовський не знає достовірно імені замовника “вкиду”, але вважає, що подібні “капості” могли зробити власники компанії “Arricano”. Приймати якісь заходи для покарання за поширення подібних чуток він не буде.

Хто і чому став поширювати подібні “вкиди” насправді – невідомо.

Але це точно комусь треба у “двірцевих іграх” парламенту нового скликання. Адже як повідомили ІНФОРМАТОР джерела у Верховній Раді, Олександр Грановський хоч і займає у списку партії “Блок Петра Порошенка” 58 місце, насправді має значно більший вплив.

Так, він зберігає тісні зв’язки з Ігорем Кононенком – офіційно першим заступником Голови депутатської фракції партія “Блок Петра Порошенка”, насправді його реальним неофіційним “смотрящім”, адже Юрій Луценко в дійсності є лише “весільним генералом” для публіки. Усі справи фракції наразі вирішує Кононенко.

А відтак, проти його людей почали плести інтриги і розпускати чутки. Кому це вигідно покаже час. А редакція ІНОРМАТОРа буде тримати наших читачів у курсі усіх головних політичних інтриг.

Вакула 

для ІНФОРМАТОРа