В Росії амністували мажорку, яка задавила двох дітей

На честь 70-річчя Перемоги у Росії амністували “мажорку”, яка збила двох дівчаток.

Суд Іркутська амністував дочка голови обласної виборчкому Анну Шавенкову, визнану винною в резонансній ДТП, повідомляє агентство IrkutskMedia.

Засуджену звільнили від призначеного покарання з нагоди амністії на честь 70-річного ювілею Перемоги. У прокуратурі області підтвердили, що після досягнення дитиною Шавенковою 14-річного віку вона не буде відбувати покарання.

2 грудня 2009 Анна Шавенкова збила на тротуарі двох сестер. Одна з них померла, а інша отримала численні травми. У серпні 2010 року Кіровський районний суд Іркутська виніс їй обвинувальний вирок. Шавенкову визнали винною і призначили покарання – 3 роки позбавлення волі в колонії-поселенні з позбавленням права керувати транспортним засобом з відстрочкою на 14 років, поки її син не отримає паспорт.

У квітні президент Росії Владімір Путін вніс на розгляд Держдуми РФ проект постанови про оголошення амністії “у зв’язку з 70-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”. Держдума 24 квітня цей проект підтримала. Як бачимо із зон знову випускають мажорів і різних убивць на волю.