Єменських хуситів вчергове розромили коаліційні сили

Терористичних повстанців-хуситів вибили з міста Далеа. 

Сунітські ополченці витіснили терористів з клану аль-Хуті з розташованого на півдні Ємену міста Далеа. Це стало першим серйозним успіхом прихильників президента Абд Раббо Мансура Хаді, який покинув країну під натиском підтримуваних Іраном хуситів, передає ВВС.

Далеа вважалася опорним пунктом прихильників незалежності Південного Ємену і ключем до півдня країни. Бої в місті тривали близько двох місяців. На певному етапі значна його частина перебувала під контролем повстанців. Більшості будинків у населеному пункті завдано значної шкоди.

За словами місцевих жителів, за останні дні в районі Далеа особливо активно діяла авіація коаліції арабських країн. ВВС не тільки бомбили позиції хуситів, але і скидали зброю і боєприпаси їх супротивникам.

У місті Таїз тривають напружені бої. Хусити, за підтримки танків і ракет, змогли розвинути успіх, закріпившись у центрі міста. За словами медиків, в результаті ракетного обстрілу загинули 10 людей, близько 80 отримали поранення. Прихильники Хаді перейшли в наступ і в районі бази 33-й танкової бригади в околицях Далеа. Їм вдалося захопити частину військового об’єкту. Серед трофеїв виявилося шість танків.