Вороги України досі при владі

Мабуть ніхто з нас не міг повірити, що можливо побороти Ахметова чи Януковича.

А виявилось, що дуже навіть можна і ми це зробили.

Щоб усі розуміли і усвідомлювали те, що Український народ “помножив їх на 0”. Де зараз Ахметов, де його гроші?

Зараз наше основне завдання – не допустити, щоб антиукраїнський елемент відновив свої сили.
Колись після революції 2004 року часто чув, що нас зрадили і наступне повстання в Україні розпочнеться зі сходу. Я Вас вітаю, воно розпочалось.

Шуфричу по морді дали в Одесі, а не у Львові. В Харкові леніна кинули харків’яни, а не бандерівці з західної України. Такі як кернес, добкін і все їхнє кодло – це наш внутрішній ворог, якого маємо перемогти раз і назавжди, щоб навіть найменшого сліду від них не залишилось в історії нашої держави. Крок за кроком, впевнено, усі разом, ми виженемо усіх українофобів з нашої землі.

Ми зробили найважливіший крок – ми стали на шлях боротьби за свою Країну, за краще життя, за майбутнє для наших нащадків. Не завжди все йде гладко і не завжди ми отримуємо миттєвий результат, однак маємо бути оптимістами. Ми живемо в часи війни, в час змін. Можливо Бог обрав таку місію для нашого покоління – боротись і виборювати перемогу для наших дітей і для наших внуків. Наша ціль – добитися того, щоб наступні покоління не ходили по майданах і не знали що таке війна. І ми доб’ємось цього, бо ми – могутній Український народ.

 

Ми переможемо! З нами Бог і Україна!

Источник Volodymyr Parasyuk