Російські війська йдуть на Маріуполь

У Новоазовськ зайшла колона з 30 російських танків та півтисячі піхотинців.

Очевидці говорять про колону танків, яка вишукується для руху у бік Маріуполя.

“Гарячою точкою” Сходу стає новостворений південний фронт. Терористи встановили контроль над 7 населеними пунктами і отримали в підкріплення велику колону російської бронетехніки, йдеться в сюжеті ТСН.

Про відчутну підтримку РФ кажуть бійці спецбатальйонів, які несуть варту в тому напрямку.

Але в РНБО цього не підтверджують. Там запевняють – українські силовики закріпилися поблизу селища Безіменного і встановили блокпости на всіх напрямках до Маріуполя.

Новоазовськ обстрілюють з двох сторін – місць дислокації терористів, а також з території Російської Федерації. Але саме місто вже повністю контролюють українські силовики, як і трасу до Маріуполя, кажуть в РНБО.

“Щодо Новоазовська – інформації з приводу того, що його зайнято, у нас немає. Після того, як до українських військових підійшло підкріплення, населений пункт повністю взято під контроль сил АТО. Водночас з боку кордону ведеться обстріл в 10-кілометровій зоні навколо міста”, – пояснив представник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

Однак бійці батальйонів вимагають допомоги, адже самостійно впоратися з масованим настанням не в силах. Кажуть, контролю українських сил над Новоазовському немає.

“Новоазовськ під контролем російських військ. Там стоять російські танки. Нам їх просто нема чим зараз відбити. По техніці сили абсолютно нерівні”, – говорить один з бійців спецбатальйону “Дніпро-1”.

“Заходять російські бойовики, плюс місцеві “ДНРівці”, які пройшли професійну підготовку. Зараз близько 15 танків вишикувалися на виїзді з Новоазовська. За інформацією з наших джерел, очікується підкріплення до них і можливе висунення на Маріуполь”, – повідомив він.