Аргентинські наркодилери обдурили російських партнерів, продавши розбавлений кокаїн, – ЗМІ

Аргентинські наркодилери, в яких громадяни РФ купували кокаїн для контрабанди, обдурили своїх партнерів.

Частина наркотиків у партії загальною вагою 362 кілограми вже була сильно розбавлена, а ще кілограм речовини був доведений до концентрації нижчої, ніж та, при якій наркотик доходить до споживачів, – повідомляє Коммерсант.

У результаті експертизи, яку провели у національній жандармерії Аргентини, випливає, що на дослідження надійшли упаковки «якоїсь злежалої» речовини з штампом у вигляді зірки поверх поліетилену.

Експерти встановили, що всього у валізах знаходилося 362 кілограми 174 грами і 64 міліграми наркотику. У кожній з упаковок вага досліджуваної речовини виявилася неоднаковою – від 900 грамів до кілограма. Упаковки кокаїну були з’єднані по дві ізолентою, ймовірно, щоб полегшити їхнє перенесення.

Дослідження показало, що в кожній з упаковок кокаїн був розбавлений левамізолом, який застосовується у тому числі, як засіб проти глистів. Концентрація чистого кокаїну у більшості упаковок при цьому становила 80-89% – це відповідає концентрації речовини при продажу великим оптовикам.

При цьому у частині упаковок нерозведеного наркотику залишилося трохи більше 70%. Близько кілограма речовини «і зовсім лише нагадувало кокаїн» – в ньому залишилося лише 3% чистого наркотику, хоча в роздріб він надходить в 20-30% концентрації.

Як відомо, 22 лютого у посольстві РФ в Аргентині поліція вилучила майже 400 кілограмів кокаїну. Крім російських посадовців у справі виявилися замішаними і місцеві “православні меценати”.

Після інциденту з росіянами аргентинські правоохоронці посилили заходи для виявлення наркоторговців. Після чого в аеропорту Буенос-Айреса затримали громадянина РФ з валізою кокаїну.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...