У Канаді призначають міністром МЗС українку Христю Фрилянд, а нам – везуть деканоїдз, саакашвіль і балчунів, – Лозовий

Призначення українки Христі Фрилянд на посаду міністра закордонних справ Канади підкреслює абсурдність стратегії запрошення в Україну реформаторів-іноземців. 

Про це заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, коментуючи новину про призначення Фрилянд на своїй сторінці у Facebook.

“Це призначення особливо красномовне на тлі чудернацької заяви Хатії Деканоїдзе, де привезена сюди із-за кордону екс-очільниця Нацполіції стверджує, що нею, як ширмою, прикривали корупцію.

Якщо уявити, що воно справді так, питання: чому вона так довго дозволяла це робити і мовчала? Чи працювала ширмою свідомо – і просто Хатія ненароком проговорилась?

Поки у світі розум і працездатність українців стає трендом, у нас шукають спасіння у бездарях-заробітчанах: деканоїдзах, боровиках, саакашвілях, балчунах, анчоусах, квіташвілях”, – пише парламентар. 

Політик підкреслив, що жоден із привезених реформаторів не проявив реальну ефективність у роботі.

“Лише гучні заяви, постійне виправдання своєї непрацездатності, кураторство корупційних схем, повний провал роботи – зрештою, гримання дверима і або переїзд в іншу країну, або спроба конвертувати свою впізнаваність на нашій землі у політичний капітал.

ЖОДЕН з них так і не відзвітував публічно про свою роботу. Бо нема про що звітувати”, – підсумував Андрій Лозовий.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Україні слід розпочати роботи з відновлення ядерного потенціалу.

У грудні 2016 року Олег Ляшко та його колеги по фракції зареєстрували в парламенті законопроект про оголошення Будапештського Меморандуму таким, що втратив чинність, адже правовий зміст його гарантій сьогодні відкидається і не підтверджуються міжнародними партнерами України, зокрема Великобританією.

Унаслідок цього Україна законно перестане бути учасником Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року.

Фото на обкладинці – УНІАН

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...