Американські ЗМІ оприлюднили аналізи людей, які перебували в епіцентрі хіматаки у сирійській Думі

У розпорядженні США опинилися аналізи людей, які постраждали від хімічної атаки у сирійському місті Дума.

Аналізи показали позитивний результат на наявність отруйних хімічних речовин, зокрема хлору, – повідомляє Інтерфакс з посиланням на американський телеканал MSNBC.

“У США є зразки крові і сечі деяких потерпілих у результаті хімічної атаки в Сирії на минулих вихідних, і, за даними американських офіційних осіб, ці зразки дали позитивні результати на хімікати, в більшості випадків на хлор та нервово-паралітичну речовину”, – розповіла ведуча телеканалу.

Журналісти у сюжеті вкотре підкреслили те, що влада США “цілком впевнена” в тому, що хімічну атаку в Сирії влаштував сирійський уряд.

Нагадаємо, раніше інформувалося про 70-100 загиблих внаслідок хімічної атаки в Сирії. Волонтерська рятувальна служба «Білі каски» заявила, що внаслідок хімічної атаки постраждали понад 1000 людей і вже підтвердили 70 смертей, проте, вже з’явилися заяви і про більш як 150 загиблих.

Зазначимо, що у мережі з’явилося жахливе відео жертв хімічної атаки у Сирії.

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) зайнялася розслідуванням застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума.

Після атаки президент США Дональд Трамп назвав лідера Сирії Башара Асада “твариною” та зробив декілька гучних заяв у бік Росії. Після цього сирійські проурядові війська евакуювали головні аеропорти і військово-повітряні бази у зв’язку з загрозою авіаударів з боку США.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...