Site icon ІНФОРМАТОР

«Altair Luxury Interiors»: як сім’я київських бізнесменів займається шахрайством в особливо великих розмірах

«Поганих часів не буває» – так розмірковує родина аферистів Бесідовських, у період, коли бізнес не тільки намагається «залишатися на плаву», а ще й допомагати жертвам російської агресії та нашим воїнам на фронті. Так, бізнесові інтереси «сімейного підряду» Бесідовських – не в тому щоб чесно виконувати контракти і домовленості, а в тому, щоб ошукувати підприємців і окремих громадян, «кидаючи їх на гроші» та не виконуючи попередні домовленості.

Про це пише видання “Народна правда”.

Ця трійка поки що не відома на медійних просторах, і так було б і далі якщо б не кримінальна справа КП 12022100060001069 від 25.08.2022. Кваліфікація справи за ч.4 ст.190 КК України – заволодіння грошима в розмірі 52 тис. 650 доларів США шахрайським шляхом, тобто під приводом виконання робіт з розробки та погодження проєкту дерев’яних сходів і виконання комплексу робіт з їх виготовлення та монтажу, зловживали довірою потерпілого. І це не один такий приклад (про що ми поговоримо нижче).

Про це ми дізналися саме від потерпілого, і тому вирішили розібратися: чи не є це новий шахрайський метод?

Що відомо про «сімейний підряд» Бесідовських?

Facebook-сторінка Altair Luxury Interiors (один із «бізнесів» Бесідовських) має якісні фотографії люксових меблів, що робляться на замовлення. Такий підхід до клієнтів викликає позитивне ставлення та довіру, про які хвилин 10 назад клієнт би і не підозрював, не продивившись портфоліо в соцмережі. І логічним є те, що з’являється вірогідність того, що людина потрапить до лап шахраїв. А меблі представлені на Facebook явно з не дешевих.

Гарна та яскрава обкладинка нібито якісного продукту представлена «сімейним підрядом» на належному рівні. А що всередині?

Попри Altair Luxury Interiors або наразі ТОВ «Меблів НЕТ», займаються купівлею та продажем власного нерухомого майна (ТОВ «Профеко»), а також організацією будівництва споруд (ТОВ «Укрбудпроектдизайн»). Мають декілька квартир, нежитлових приміщень, земельні ділянки та декілька транспортних засобів.

А ще на додачу до всього, Бесідовські мають інші судові тяжби:

  1. Бесідовський О.М. є фігурантом ряду судових справ і виконавчих проваджень, в основному, щодо невиконання умов кредитного договору з банком «Надра». Поручителями по договору виступили три особи – батько (помер), дружина та Лукашенко О.Ю. На сьогодні за судовим рішенням відкрито виконавче провадження (наказ від 04.04.2022 р.) щодо стягнення з Бесідовського О.М. та його поручителів 408 тис. 202 доларів і 885 тис. 755 грн.

З метою захисту своїх активів Бесідовський О.М. завчасно переоформив майже все нерухоме і рухоме майно на сина, а свої фірми перереєстрував на інших осіб, змінивши їх назви, місця реєстрації та керівників/засновників – ТОВ «АЛЬТАІР Ю ЕЙ» тепер ТОВ «Меблів НЕТ», ТОВ «Укрбудпроектдизайн» тепер опікується Ляхевич С.В. і Кирнос В.П.

  1. Також в судах Бесідовський О.М. зумів призупинити виконання рішення про стягнення боргу, а раніше намагався визнати кредитний договір з банком нікчемним та доводив, що банк прострочив терміни подачі до суду позову.
  2. Має суди з іпотекотримачем ТОВ «ФК «Дніпрофінансгруп» (дві нових квартири та неслужбові приміщення у м. Києві, які були в іпотеці під банківський кредит).

Ця установа надавала під заставу нерухомого майна гроші голові сімейства, а після невиконання умов цього договору, також звернулася до суду щодо стягнення заборгованості за виплатами.

  1. Щодо кримінальної справи наведеної на початку статті (КП 12022100060001069 від 25.08.2022), то, як роз’яснив ошуканий клієнт, згідно з договором підписаним між ним і ТОВ «АЛЬТАІР Ю ЕЙ» виконавець мав виготовити та зробити монтаж дерев’яних сходів, і попередньо клієнт сплатив аванс за договором у декілька етапів. Сума склала 52 тис. 650 доларів. Загальна ж сума за договором – 61 тис. доларів.

Однак, Бесідовські так і не виконали умови договору, які спливали 27 жовтня 2020 р. Врешті решт, така ситуація переросла в конфлікт. Клієнт вимагав виконання договору або, в разі неможливості, повернути йому витрачені кошти. Бесідовські повели себе зухвало: кошти не повернули, а на заяву клієнта щодо позову до суду та скарги до правоохоронних органів, відповіли, що «розрулять» все завдяки їхнім зв’язкам з партією «Слуга народу». Нижче наведено один з прикладів договорів (додаток), за яким було сплачено аванс, але роботу не виконано.

І такий приклад договору, який було порушено «сімейним підрядом», не один.

Отже, тактика «оборони» Бесідовських після шахрайства доволі проста: визнавати договори нікчемними, простроченими та завчасно переоформлювати своє майно на свого сина чи інших підставних осіб.

Підводячи риску, сподіваємося, що Феміда торкнеться і таких аферистів як Бесідовські, і вони отримають саме те, на що заслуговують: штрафи, конфіскація майна та арешти. А журналістська спільнота, у свою чергу, буде прискіпливо аналізувати перебіг судових справ і завчасно надавати суспільству всю інформацію щоб у майбутньому люди були обережні та уникали таких аферистів і шахраїв.

Exit mobile version