Активісти вимагають від силовиків арештувати посіпаку Януковича Скорика

Рух “Традиція і порядок” вимагає притягнення до кримінальної відповідальності і арешту народного депутата від “Опозиційного блоку” Миколи Скорика.

Таку вимогу висловили активісти, виклавши відповідну заяву на своїй сторінці у Facebook.

Представники руху нагадали, що під час проведення 19-го вересня під стінами НАБУ акції з вимогою покарати колишнього очільника адміністрації президента Януковича Сергія Льовочкіна, депутат від “Опозиційного блоку” та права рука Льовочкіна Микола Скорик назвав учасників акції “тітушками”.

“Однак саме він особисто керував найманцями, які 19 та 23 лютого 2014 року в Одесі калічили активістів місцевого Євромайдану та журналістів. Скорик особисто відповідальний за цілий ряд злочинів, що здійснювалися за часів правління Януковича”, – заявили учасники руху “Традиція і порядок”.

Про те, що вся доказова база про притягнення Скорика до кримінальної відповідальності і арешту є, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив ще на прес-конференції 7-го вересня минулого року. Однак, з того часу подання так і не з’явилося.

“Ми вимагаємо від всіх правоохоронних органів притягнути до кримінальної відповідальності Льовочкіна, Скорика та інших функціонерів режиму Януковича, які причетні до вбивст українців пді час Революції Гідності”, – зазначено в заяві руху.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий ще у травні цього року з трибуни Верховної Ради заявив, що поплічники Януковича повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті. Політик наголосив, що доказів злочинної діяльності Бойка, Льовочкіна, Вілкула і Скорика більш, ніж достатньо.

“Відсутність покарання за злочини породжує нові злочини. Ми бачили, як злочинці режиму Януковича, ті, хто несе відповідальність за кров, пролиту під час Майдану, це Льовочкін, Бойко, Вілкул і Скорик, замість того, щоб сидіти в тюрмі, сидять у цьому залі (Верховної Ради – ред.) і ганблять український парламент. Ми усі бачимо наслідки того, що ці особи не отримали покарання. Ми це бачили дев’ятого травня, коли вони наймали тітушечні армії, паразитували на почуттях частини населення похилого віку і в результаті цього були побиті герої війни, була споскуджена пам’ять про людей, які воювали під час Другої світової війни. Людям, для яких цей день свято, зіпсували його цією ганьбою. Вони займалися провокаціями в Дніпрі, в Одесі, в Києві. Прізвища цих людей загально відомі – це Бойко, Льовочкін, Вілкул і Скорик”, – заявив Лозовий.

Парламентар зазначив, що іде четвертий рік війни – а ці злочинці жодного покарання так і не отримали, виконуючи в Україні план Кремля.

“Вони у відкриту займаються підривною антиукраїнською діяльністю, через сепарський рупор “Інтер” задурюють людям голови, через “Страну ua”, через інші брехливі сайти намагаються маніпулювати свідомістю, виконують завдання Путіна тут. От іде пан Скорик – він має сидіти в тюрмі разом з Льовочкіним, Бойком, Фірташем, Вілкулом. 7 вересня минулого року генеральний прокурор Луценко зробив заяву, що є докази причетності Скорика за побиття журналістів і активістів Євромайдану в Одесі 23 лютого. Поніс Скорик за це відповідальність? Ні. Тому що голосує разом з більшістю за драконівські Луценкові зміни до Кримінального процесуального кодексу. Такі злочинці як Скорик, Льовочкін, Вілкул і Бойко повинні сидіти в тюрмі”, – резюмував Лозовий.

Нагадаємо, народний депутат від “Опозиційного блоку” Микола Скорик назвав “тітушками” ветеранів АТО, які вимагали арештувати екс-регіонала Сергія Льовочкіна.

Раніше Андрій Лозовий заявив, що на народних депутатів Сергія Лещенка і Миколу Скорика подань ГПУ не буде.

“Осіб, які на короткому повідочку команди американського посольства і пані Іванович, слухняно виконують всі команди, – їх бояться чіпати. Конкретно по мені я не виключаю нового подання. Хвиля подань може бути, але конкретно цей перелік депутатів (Сергій Лещенко і Микола Скорик, – ред.) є фейковим абсолютно”, – заявив парламентар.

Фото на обкладинці – Укрінформ

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...