Агресор не збирається зупинятися на Донбасі та Кримі, – Муженко

Начальник Генштабу Віктор Муженко розцінює присвоєння трьом полкам у РФ назв українських міст як озвучування претензій на територію України та намір не зупинятися на окупації Криму й окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це пише Інтерфакс.

“Щодо присвоєння так званих почесних найменувань частинам російської армії… Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію – красти чужу історію та славу. Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія не має ніякого відношення”, – написав Муженко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятися на Донбасі та Криму. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України”, – додав він.

При цьому головнокомандувач ЗСУ наголосив, що українське військо “має власні військово-історичні традиції, і дії Росії жодним чином на нас не впливають”.

“Традиції сучасної російської армії – це дивна суміш російсько-імперських і радянських міфів. Для Збройних Сил України усвідомленням цього став 2014-й, коли кожний з нас зробив свій вибір”, – резюмував Віктор Муженко.

Нагадаємо, Путін присвоїв частинам своєї армії назви українських міст.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...