Аеропорт “Київ” звинуватив НАБУ у аварії літака

Аеропорт “Київ” звинуватив НАБУ в інциденті з літаком “Bravo”.

Керівництво стверджує, що літак авіакомпанії BRAVO викотився за межі злітно-посадкової смуги через втручання НАБУ в роботу аеропорту, – повідомляє КореспонденТ.net.

Керівництво аеропорту Київ ім. І. Сікорського заявляє, що дії Національного антикорупційного бюро привели до аварії літака компанії BRAVO, який при посадці викотився за межі злітно-посадкової смуги.

“14 червня 2018 року адміністративні будівлі і термінали Міжнародного аеропорту Київ ім. І. Сікорського були заблоковані співробітниками НАБУ, озброєними автоматичною зброєю. З 10:00 14 червня до 5:00 15 червня, протягом 19 годин керівництво КП МА Київ і компанії Майстер-Авіа, в тому числі, начальники відділів і ключові співробітники, утримувалися у своїх кабінетах без засобів зв’язку і можливості координувати роботу аеропорту. Таким чином була заблокована робота як комунального підприємства, так і приватної компанії Майстер-Авіа, що займається розвитком і обслуговуванням аеропорту”, – йдеться в заяві.

Як зазначається, наслідком дій НАБУ стала неможливість запобігти аварії літака з 169 пасажирами, який під час посадки в сильну грозу викотився за межі злітно-посадкової смуги. При цьому керівництво аеропорту не мало можливості вжити відповідних заходів через погодну ситуацію.

“Тільки завдяки злагодженій роботі рятувальних служб аеропорту ситуацію вдалося утримати під контролем і в результаті інциденту ніхто не постраждав. Подібна подія трапилася вперше за 94 роки діяльності аеропорту”, – йдеться в заяві.

Керівництво аеропорту попереджає, що в разі повторного блокування роботи об’єкта силовими структурами, з метою забезпечення безпеки пасажирів та екіпажів, обслуговування рейсів буде призупинено.

Нагадаємо, Київський суд задовольнив скаргу депутата Мосійчука на бездіяльність детективів НАБУ.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...