Адвокат повідомив про зникнення харків’янина, затриманого у Криму

У Криму не можуть знайти, заарештованого раніше на адміністративному кордоні Олександра Стешенка.

Адвокат Айдер Азаматов розповів, що у пошуках Олександра відвідав кілька кримських “судів”, управління ФСБ, управління прикордонної служби та безпосередньо сам спецприймальник, де утримували Стешенко.

“Сьогодні я відвідав Київський і Залізничний райсудів Сімферополя, щоб ознайомитися з матеріалами адміністративної справи щодо Стешенко, якщо там такі є. Також головне управління ФСБ по Криму, де в черговій частині відповіли, що у них такої людини немає, а за затриманих на адмінграніце відповідає Управління прикордонної. У відділі дізнання Управлінні прикордонної сказали, що про цю людину вони нічого не знають і претензій, затримань або арешту до Стешенко не застосовували “, – цитує Crimea SOS  слова Азаматова.

У спецприймальнику за адресою Павленко 1, де Стешенко відбував адміністративний арешт, адвокату розповіли, що містили людини з таким прізвищем, але за станом на сьогодні його більше в спецприймальнику немає. Адвокат зажадав надати документ, на підставі якого Стешенко утримували в заклад, однак співробітник спецприймальника відповів, що необхідно зробити офіційний запит.

Вчора близько 22:00 Олександра Стешенка вивели із спецприймальника в невідомому напрямку, імовірно співробітники ФСБ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...