Адміністрацію Порошенка звинуватили у блокуванні зміни виборчої системи

Усі ключові посади в державі повинні займати українці. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у кулуарах парламенту.

Зокрема політик переконаний, що на посаду аудитора НАБУ не можна призначати іноземця, – повідомляє прес-служба РПЛ.

“Ми запропонували кандидатуру в аудитори НАБУ, професора Володимира Василенка, висококваліфікованого колишнього суддю ООН. Нам зараз нав’язується зовнішнє управління з-за кордону, а Україна використовується як експортер дешевої робочої сили та сировини. Ми проти зовнішнього управління. Нам не повинні розповідати, які повинні бути ціни на газ і тарифи. Все це робиться для того, щоб перетворити Україну на сировинну колонію і щоб ми віддали своє зерно та землю. Ми пропонуємо іншу політику: здешевлення цін на ліки, реальна ціна на газ і комунальні послуги, продаж не землі, а продукції агропереробки, відновлення тваринництва. А головне – незалежна ні від Москви, ні від Вашингтону, ні від Брюселю влада. Саме тому, ми будемо голосувати за кандидата в аудитори НАБУ Володимира Василенка”, – заявив політик.

Політик додав, що порушення правил обрання нових членів ЦВК і блокує прийняття нового виборчого законодавства для того, щоб сфальсифікувати вибори.

“Подавши 14 кандидатур на 13 вакансій членів ЦВК, президент Порошенко створив колізію, адже закон не передбачає конкурсу і рейтингового голосування. Порушення процедури обрання членів ЦВК тягне за собою оскарження рішення про формування нового складу ЦВК і ставить під загрозу самі вибори. Можливо, в тому і полягає мета: порушити процедуру під час обрання нового складу ЦВК, щоб потім визнати його нелегітимним і зірвати вибори. Президент Порошенко має дотриматися Конституції і внести незаангажований, неупереджений новий склад ЦВК. Влада боїться відповідальності та використовує мажоритарну складову виборів для фальсифікацій. Вже сьогодні в Адміністрації Президента сидить смотрящій Ковальчук і розписує кого призначити на мажоритарку, щоб фальсифікувати вибори. Наша команда наполягає на зміні виборчої системи. Має бути пропорційна виборча система та відкриті списки. На виборах він обіцяв змінити стару систему, а зараз його політсила в парламенті робить все, щоб її не змінювати, а залишити корупцію, зловживання, адмінресурс і підкупи”, – підсумував депутат.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко з трибуни парламенту наголосив на тому, що українцям потрібен реальний доступ до медицини, а не імітація реформ від влади.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...