Адміністрацію морських портів України очолить громадянин Латвії

Міністерство інфраструктури України розпочало реформу морської галузі, ключовим у цьому процесі є реформа державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Про це повідомляє Урядовий Портал.

«Незважаючи на неодноразові спроби Уряду та Міністерства інфраструктури України нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ. Крім того, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства щодо впорядкування його роботи не було, мабуть, ніде. Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ, що стане першим кроком у масштабній реформі морської галузі», – заявив Володимир Омелян.

«Можливо, саме це спонукало керівництво, яке ми наразі змінюємо, виписати собі премії за грудень у розмірі від 700 тис гривень до 1,5 млн гривень на особу. І це тільки офіційні премії. Можна тільки уявити масштаби зловживань на державному підприємстві», – підкреслив Міністр інфраструктури.

Він також заявив, що з метою нормалізації роботи підприємства Міністерство призначило в.о. Голови ДП «АМПУ» Сергія Гронського.

«Це – тимчасовий захід з метою встановлення нормального робочого діалогу між Міністерством та АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві. Вже цього тижня буде призначено нового в.о. керівника АМПУ – Райвіса Вецкаганса», -сказав очільник відомства.

Райвіс Вецкаганс – громадянин Латвії, має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту та логістики, пароплавства та фінансових послуг. Обіймав посади Члена правління, віце-президента АТ «Латвійське пароплавство», Члена правління найбільшого портового терміналу з обробки насипних та генеральних вантажів в країнах Балтії «Rigas Centralais Terminals», Голови правління ТОВ «Riga Container Terminal».

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...