Аброськін подякував Ляшку за підтримку випускників із зони АТО

Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін подякував лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку за підтримку законопроекту про допомогу в отриманні вищої та профтехнічної освіти випускникам шкіл із лінії зіткнення.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, подякувавши авторам законопроекту.

“Повністю підтримую позицію народного депутата Олег Ляшко – на окупованій території мешкають дійсно наші діти і, в першу чергу, вони повинні мати право навчатися в наших навчальних закладах.

Бо саме так, через них, і має відбуватись реінтеграція Донеччини та Луганщини.

На окупованій території Донеччини знаходяться практично в заручниках у бойовиків майже 100 тисяч наших дітей шкільного віку, які навчаються у 537 школах. 23 школи були закриті”, – написав Аброськін.

Нагадаємо, раніше комітет Верховної Ради з питань науки і освіти схвалив законопроект №5089 про надання цільової підтримки в отриманні вищої та професійно-технічної освіти випускникам шкіл, які постійно проживають на лінії зіткнення.

Очільник Національної поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін висловив подяку авторському колективу – народним депутатам України, зокрема Олегу Ляшку​​, Дмитру Лубінцю​​ та Олегу Недаві​​.