Україні критично необхідна легалізація зброї, – Лозовий

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий прокоментував конфлікт за участі народного депутата Сергія Пашинського та обґрунтував необхідність легалізації зброї в Україні.

Зазначені теми парламентар обговорив в ефірі телеканалу News One.

“Два роки лежить у парламенті наш законопроект про легалізацію зброї, де я, Олег Ляшко та Ігор Мосійчук є співавторами.

Злодіяч, який має намір побити/вбити/пограбувати/зґвалтувати, сто разів подумає перед тим, як скоїти злочин, якщо знатиме, що може отримати кулю. І закон буде не стороні того, хто обороняється, а не нападника.

Світова практика абсолютно чітко показує: в країнах, де діє аналогічний закон – рівень кримінальної злочинності дуже низький. Абсолютно скрізь: від далеких США до сусідньої Молдови”, – аргументував політик.

Андрій Лозовий зазначив, що поточна ситуація в країні вимагає легалізації зброї, адже за два роки війни у громадян з’явилося багато незареєстрованої зброї.

Народний депутат додав, що у ситуації з Сергієм Пашинським варто дочекатися результатів слідства, перш ніж робити висновки. Політик переконаний, що найбільше обурення у громадян викликає саме той факт, що більшість населення не має права легально носити зброю.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що в Україні у 2017 році слід виправити помилки, допущені в реформах правоохоронних органів, та законодавчо врегулювати обіг цивільної вогнепальної зброї.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...