Стало відомо про нові об’єкти нерухомості у власності Лещенка

Нещодавно в Facebook було опубліковане листування народного депутата від “Блоку Порошенка” Сергія Лещенка з ведучою проекту “Схеми” Наталією Седлецькою.

У листуванні Лещенко розповідає журналістці, що отримав докази стеження за собою.

Стежать за Лещенком, за словами депутата, поруч з будинком, де у нього є в безкоштовному користуванні кімната на 24 квадрати, – передає Znaj.ua.

1

Раніше про цю безкоштовну площу Сергій Лещенко не розповідав. В його електронній декларації вона значиться як “право безкоштовного користування”, надане Ендржієвським Віктором Яковичем в лютому 2015 року.

1

На фото, яке Лещенко переслав ведучій, видно триповерховий будинок, в якому, як він стверджує, раніше дійсно жив.

Журналістку, яка працює в антикорупційному проекті, не дивує поява цієї нерухомості. Вона навіть рекомендує Лещенку самому розповісти про будинок і проінформувати про даний факт послів.

Текст листування:

– Тільки що підійшов депутат Мирний і передав фотографію. Каже, що йому дали друзі зі спецслужб з пропозицією опублікувати на мене компромат. Фотографія стеження за мною. Стежили за будинком. Каже, що є й інші фото.

– Жах. Ти там живеш?

– Ні. Але сам факт.

– Так, це жахливо.

– Типу написати, що ось я живу (жив) в такому розкішному особняку. При цьому я навіть в електронній декларації вказав, що мені там безкоштовно надана кімната в користування.

– Можливо, треба тобі на випередження опублікувати це фото?

– Поки не буду. Ці фото давно гуляють. Просто підтвердження, що стежать.

– Розкажи про це послам і міжнародникам хоча б. Адже це докази злочину проти депутата. Тримайся. І пиши мені!

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Іван Мирний був депутатом двох скликань від “Партії регіонів”, відомий як начальник охорони олігарха Дмитра Фірташа.

1

З Фірташем Сергія Лещенка пов’язує те, що квартиру у центрі Києва за 7,5 мільйона він придбав у Олександра Паршакова.

Останній є директором ТОВ “Компанія з управління активами “Промислові інвестиції” і бізнес-партнером Дмитра Фірташа.

1

Нагадаємо, 31 серпня екс-журналіст “Української правди”, народний депутат від Блоку Порошенка та член “ДемАльянсу” Сергій Лещенко відвідав центральне відділення “Сбербанка России”.  Депутат відвідував VIP-залу банку наодинці та провів у відділенні на вулиці Володимирській, 49 півгодини з 15.30 до 16.00.

У день візиту до “Сбербанку России” Сергій Лещенко також придбав квартиру у Києві. У відомості з реєстру прав власності на нерухоме майно Сергія Лещенка вказано, що площа нової квартири складає 192 квадратних метрів. Державну реєстрацію нерухомості здійснено о 18:13. Сам депутат також підтвердив факт придбання квартири. На сторінці у Facebook Лещенко написав, що, як співавтор закону про відкритість реєстрів в першу чергу приміряє ці вимоги на себе.

Улітку 2016 року, вночі 16 липня у київському ресторані “BAO” Сергій Лещенко зустрічався з відомим олігархом Костянтином Григоришиним. Свідком їхньої зустрічі став екс-народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль, який написав про це на своїй сторінці в Facebook. Народний депутат визнав, що мав зустріч із російським олігархом.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...