15-16 липня в Чернігові пройде фестиваль “Сіверські вікінги”

15 та 16 липня берег Десни перетвориться на Скандинавію, а чернігівці зможуть відчути неповторну атмосферу доби норманів.

Мова йде про щорічний фестиваль «Сіверські вікінги», який вже третій рік проводиться в межах міста Чернігів.

Для відвідувачів запланована особливо насичена програма. Можна буде подивитися на справжні лицарські бої. До речі, цьогорічні турніри будуть із родзинкою: на поле бою вийдуть дівчата.

Організатори запевняють, що поєдинки відбуватимуться по-справжньому.

Єдине — зброя буде не загострена, щоб убезпечити учасників від надмірного азарту. Крім традиційних лицарських боїв, відбудеться і турнір лучників.

Він проходитиме два дні: у перший день завдання будуть стандартними, а потім на учасників чекатимуть спеціальні мішені та незвичні умови стрільби. Позмагатися приїдуть учасники з різних куточків України, які вже тривалий час беруть участь у таких заходах і досконало вправляються із традиційним луком.

Спробувати свої сили зможуть і звичайні відвідувачі.

Для любителів більш спокійного відпочинку проводитимуться різноманітні майстер-класи. Можна буде і голкою навчитися в’язати, і ляльку-мотанку робити, і опанувати мистецтва гончарства, ковальства та ткацтва.

Буде можливість подивитись на неймовірне кінне шоу, фаєр-шоу, поспівати під гітару біля вогнища, затанцювати під виступ відомого фольк-рок гурту «FRAM» та відвідати ярмарок, звідки неможливо буде піти без покупки.

Цікаво, що «Сіверські вікінги» фактично започаткувався зі звичайного заходу «для своїх». Раніше такі фестивалі проходили в селі Шестовиця, але потім їх проведення стало неможливим. Небайдужі учасники все одно приїхали відпочити на звичне місце, у стилізованих під середньовіччя костюмах. Тоді, у 2013 році, цю подію назвали «Фестиваль, якого не було». І саме вона дала поштовх для подальшої координації.

Із кожним роком фестиваль привертає все більше уваги чернігівців. Адже учасники докладають максимум зусиль, аби відтворити атмосферу доби вікінгів. Чого вартують самі лише костюми: їх шиють за технологією та традицією ІХ—ХІV ст., ретельно працюють над кожним швом.

І хоч на вихідних заплановане справжнє середньовічне свято із бійками та танцями, організатори фестивалю запевняють: умови перебування будуть по-сучасному комфортні. Дорога до фестивалю вже підсипана, встановлять тенти та криті намети, для учасників з обладунками організують транспорт.

Анонс фестивалю “Сіверськи Вікінги” 2017

Фестиваль середньовічної культури та турнір з історичного фехтування

Дата проведення фестивалю: 15 – 16 липня 2017 року

Місце проведення: м.Чернігів на березі р. Десна (карта)

Попередній продаж квитків: за 1 день – 40 грн, за 2 дні – 70 грн.

Продаж квитків в день фестивалю: за 1 день – 60 грн, за 2 дні – 100 грн.

Квитки придбати можна за адресами:

Кафе Філіжанка (ТЦ Голівуд)

BlinChiki (пр.Миру, 51, тильна сторона кінотеатру Дружба)

РокАтрібутика (ТЦ Акваріум, бутік№25)

Адреналін м.Чернігів, пр.Перемоги127

Вхід для учасників АТО та дітям до 12 років безкоштовний.

Засновник фестивалю народний депутат Купрієнко Олег Васильович.

Раніше повідомлялося, що Володимир Комашко, обіймаючи посаду прокурора Чернігівської області, незаконно отримав адвокатське свідоцтво.

Нагадаємо, що українсько-словацький фільм “Межа”, який знімали за підтримки Держкіно, отримав нагороду на 52 фестивалі у Карлових Варах.

загрузка...
Загрузка...