“11 днів голодування”: Під посольством РФ у Києві відбулася акція на підтримку Сенцова

Біля будівлі посольства Російської Федерації у Києві пройшла акція “11 днів голодування Сенцова” на підтримку незаконно засудженого в РФ українського режисера.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця події. Учасники акції вимагають звільнення українських в’язнів, яких незаконно утримують на території Російської Федерації та окупованого Криму.

До стін російського посольства прийшли українські діячі культури: митці, письменники та актори.

У руках вони тримають листівки з вимогою звільнити українських в’язнів з полону російського агресора.

“Балух, Кольченко, Сенцов і десятки інших –  заручники Кремля!”, “Звільніть Сенцова”, – звертаються до російської влади українські діячі культури.

Деякі тримають у руках етнічні прапори кримських татар.

Крім листівок та прапорів, до будівлі російського посольства принесли булочки, у середині яких образ людини. Учасники акції сподіваються, що хоч так Путін зможе наїстися донесхочу.

“Нехай їсть людей хоча б із хлібом”, – говорять мітингувальники.

На акції також присутні колишні в’язні, котрих звільнили під час попередніх обмінів. Загалом в акції взяли участь більше сотні людей.

Нагадаємо, на попередній акції, яка проходила під стінами російського посольства у Києві 18-го травня, були присутні актори В’ячеслав Довженко, Роман Ясіновський, Андрій Ісаєнко, Олександр Фоменко. По закінченню заходу всім бажаючим були роздані копії листів Сенцова.

Нагадаємо, 16 травня стало відомо, що український політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування, допоки Росія не відпустить всіх утримуваних українців. Він заявив, що готовий померти. 

Адвокат Дмитро Дінзе попередив підзахисного про можливі наслідки, зокрема, незворотні для здоров’я. Сестра Сенцова заявила, що голодування може не принести результатів.

Сенцов наразі перебуває в одиночній камері. Його адвокат не виключає, що політв’язня направлять на примусове психіатричне обстеження і застосують примусове годування.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...