Волонтери збирають кошти на медичне обладнання для передчасно народжених дітей

Передчасно народжені діти – це особлива категорія дітей, адже вони дуже слабкі.

Багато функцій організму у них ще незрілі, і якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, у перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем.

Завдяки проекту БФ “Помогаем” можливо придбати життєво важливе для дітей медичне обладнання –  пульсоксиметр Nonin Model 7500 Tabletop Pulse Oximeter в перинатальний центр пологового будинку №7 у місті Київ.

Передчасно народжена дитина потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений пульсоксиметр. Спеціальний медичний прилад, що дозволяє швидко виміряти, наскільки гемоглобін капілярної крові насичений киснем.

Доставка кисню до клітин тканин – найважливіша функція цього білка, необхідна для нормальної роботи організму. Завдяки пульсоксиметру можна визначити цей важливий показник неінвазивно – а це означає, що крихітки будуть позбавленні такої болючої і неприємної процедури як забір крові. І завжди будуть знаходиться на прямому зв’язку з медичним персоналом, адже в разі будь-якого відхилення від норми, апарат пульсоксиметр подасть звуковий сигнал медичному персоналу.

До проекту приєдналася Перша благодійна торгова платформа Murahy.com , яка запустила проект на підтримку «Нетерплячок».

“Мурахи” дають можливість придбати унікальний і дуже стильний набір для вирощування рослин від компанії Grassy. Цей набір буде прекрасним подарунком вашій коханій людині, колезі або дитині. Крім того, ви зможете в простій формі пояснити своєму малюкові цінність людського життя і важливість його збереження на самих ранніх етапах. Н

Набір має всі необхідні складові для вирощування рослини – горщик, грунт, насіння, парник. Весь прибуток з продажів буде переведений на наш благодійний проект (вартість одного набору – 195 грн).

Купити набір можна на сайті murahy.com/prematures та допомогти дітям вже зараз.