У Чернігові рятувальники шукають затонулий у Десні автомобіль

У Чернігові рятувальники від ночі шукають у Десні затонулий автомобіль.

Про це повідомляє ТСН.

Очевидці бачили, як хтось на швидкості заїхав у річку і зник під водою, але деталей у темряві роздивитися було неможливо.

Це сталося на центральному пляжі міста – Золотому березі. На місці видно проламану вагою авто ополонку. Попри наявність свідків, ані марки машини, ані кількості людей у ній – дізнатися поки що не вдалося.

Відомо тільки, що це був легковик, і його навіть понесло течією, а зник він під водою за лічені миті. Очевидці викликали рятувальників, але водолазам уночі працювати заборонено, тому затонулу машину шукали з човнів. “Якір пускали на дно і по піску обстежували дно.

Підсвітлювали ліхтарями і шукали. Але, на жаль, пошуки результатів не дали”, – розповів черговий зміни оперативно-координаційного центру Дмитро Зубок.

Не допомогло й ранкове підключення водолазів: уже перше занурення виявило, що видимість під водою мінімальна – на відстані витягнутої руки. Рятувальники кажуть, що знайти автомобіль буде непросто, бо течія могла його віднести далеко. Суттєву допомогу можуть надати професійні рибалки, які пообіцяли високотехнологічне обладнання – надчутливі камери для підводної зйомки.

“Берегова лінія і сильна течія. На цей момент, неможливо сказати, в якій частині річки знаходиться автомобіль. Сподіваємося на водолазів, ехолоти — будем проводити пошукові роботи”, – каже заступник керівника ДСНС в Чернігівській області В’ячеслав Вернидуб.

За допомогою ехолотів уже обстежили найглибші ями. У Десні вони є і 7-метрові, про них знають і рятувальники, і рибалки, які також уже долучилися до пошуків.

Після одного з рейдів рибалки на моторному човні привезли дитяче автомобільне крісло. Кажуть, воно зачепилося за кригу за кілометр від місця події. Тим часом правоохоронці шукають інформацію про зниклих безвісти – тих, із ким від учорашнього вечора перервався зв’язок.