Прикутий до ліжка підліток потребує коштів на реабілітацію після ДТП

Школяр із Миколаєва, який вижив після масштабної аварії, потребує фінансової допомоги для встановлення спеціальних стимуляторів та проходження реабілітації.  

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила медик та волонтер Ірина Солошенко.

“Із Владом та його татом Anna Schvetsova Анна Швецова познайомилась в інституті нейрохірургії, коли навідувала поранених хлопців.

Родиною опікується волонтер Надя Надія.

Поранені попросили зайти до нього Аню та Надю і допомогти хоч чимось. Бо було боляче дивитися на страждання хлопчика та його тата, який не відходив від дитини.

У квітні 2015-го року Влада збила машина на переході в 9.40 ранку в рідному Миколаєві. Від удару його відкинуло на зустрічну смугу під колеса іншої машини.
14-ти річного хлопчика привезли до лікарні у критичному стані.

З ушкодженням нижнього шийного відділу хребців, пошкодженням спинного мозку, розривом селезінки та печінки, переломами тазу.

1

Три місяці його стабілізували та лікували. Потім відправили додому.

1

Зараз він в Києві, в інституті нейрохірургії. Стан важкий. Хлопчик має ускладнення в роботі внутрішніх органів тазу. У нього пролежні. Спаювання одного пролежня коштувало 5 700 гривень.

Зараз йому мають ставити стимулятор вартістю 20 000 гривень.

Йому дуже потрібна фахова реабілітація, з фахівцями. Вартість реабілітації – 50 000 гривень”, – поінформувала волонтер. 

Картка для допомоги – 4149497845117334 (Негрій Сергій Васильович)

Контакт – 0934939611 (Сергій Негрій)

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Дніпрі анонсували виставу на підтримку онкохворих дітей за участі акторки Ірми Вітовської.