Луцька міськрада звернулася до Верховної Ради з вимогою зберегти мораторій на експорт лісу-кругляка

Міська влада Луцька вимагає не скасовувати законопроект про мораторій на вивіз українського лісу, а обласна рада Волині розглядає тотожну пропозицію.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Андрій Лозовий.

“Щойно на сесії Волинської обласної ради голова фракції Радикальної партії Ляшко пан Юрій Ройко озвучив пропозицію включити у порядок денний і проголосувати проект Зверннення обласної ради до ВР з вимогою не скасовувати наш радикальний закон про заборону експорту лісу-кругляка”, – розповів парламентар.

Нагадаємо, раніше вся Радикальна партія Олега Ляшка заявила про намір не допустити скасування мораторію на вивіз українського лісу в обмін на новий транш від ЄС.

24 листопада, Петро Порошенко пообіцяв скасувати заборону на експорт лісу-кругляка в обмін на 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Уряд України направив до Європейської комісії свої пропозиції щодо врегулювання питання заборони на експорт лісу-кругляка.

Наприкінці вересня 2016 року єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом висловила сподівання, що український уряд скасує дискримінаційний мораторій на експорт деревини, а 22 травня 2015 року Україна та ЄС підписали Меморандум щодо отримання Україною макрофінансової допомоги у 1,8 млрд євро, яка надходить трьома траншами.