Автопарк Черкаського драматичного театру повністю несправний, – актор

Автобус, який обслуговує колектив Черкаського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, повністю вийшов із ладу, тоді як обласна адміністрація не надає культурній установі новий транспорт. 

Про це редакції ІНФОРМАТОРа повідомив актор театру та голова правління Благодійного Фонду “Черкаський театр” Олександр Гуменний.

“Не знаю, якими ще словами треба доводити обласній владі, що Черкаському драматичному театру Шевченка вкрай необхідна допомога, і  не тільки стосовно відбудови приміщення.

Ці фото я зробив сьогодні в гаражі театру, де наш водій і найманий робітник-зварювальник намагалися хоч якось реанімувати театральний автобус ЛАЗ. Зрозуміло, що приварити будь-що до наскрізь прогнилого металу аж ніяк не можливо. Вся металева форма автобусу прогнила.

Черкаському театру імені Шевченка ДУЖЕ потрібен новий автобус, вперше за 20 років”, – розповів актор.

1

1

1

1 липня 2015 року у обласному музично-драматичному театрі спалахнула пожежа. Загоряння відбулося на третьому поверсі театру: загорілося глядацьке крісло. Близько 20 хвилин колектив намагався загасити пожежу власноруч, однак не впоравшись із вогнем, викликав рятувальників.

“Пожежа знищила всю глядацьку залу театру і глядацькі фойє трьох поверхів, дах над глядацькою залою повністю відсутній. Роботи з відновлення тривають досі”, – додав Олександр Гуменний.

Акторський колектив театру буде вдячний за будь-яку допомогу із транспортом.

Контакт: 066-770-54-14, 096-265-35-66 (Олександр Гуменний)

Нагадаємо, раніше СБУ викрила факт розкрадання приватним підприємством державних коштів, виділених на ремонт доріг у місті Сміла Черкаської області.

У жовтні 2015 року Смілянська міська рада уклала рамкову угоду підряду з однією із черкаських комерційних структур на заміну дорожнього покриття декількох вулиць міста. Загальна проектна вартість проведення ремонтних робіт становила понад п’ять мільйонів гривень. Фінансування здійснювалося цільовою субвенцією з держбюджету і кошти були повністю перераховані бізнесменам.

Правоохоронці встановили, що підприємці в актах виконаних робіт завищили дані стосовно кількості використаних будівельних матеріалів та їх ціни. За попередніми оцінками, їм вдалося привласнити понад один мільйон гривень державних коштів.

Фото Олександра Гуменного